Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Zpravodajství - všechny zprávy

Zpravodajství - všechny zprávy

Šumavské léto s párou s Kafemlejnkem opět lákaloŠumavské léto s párou s Kafemlejnkem opět lákalo

9.8.2021 - Vlaky Českých drah se v červenci vrátily na Šumavu. Nikoliv však na pravidelné linky, ale v rámci víkendových jízd s názvem Šumavské léto s párou na trasy z Volar do Lenory a z Volar do Nového Údolí a Nové Pece.

Celý článek »

 

Aplikace ČD Můj vlak se těší rostoucí popularitěAplikace ČD Můj vlak se těší rostoucí popularitě

6.8.2021 - Mobilní aplikace Můj vlak, která umožňuje komplexní odbavení při cestách vlakem, se těší vzrůstající oblibě. Dokazuje to i hodnocení uživatelů na úrovni 4,6 z 5 na platformách Google Play i App Store.

Celý článek »

 

Rekonstrukce výpravních budov pokračujeRekonstrukce výpravních budov pokračuje

5.8.2021 - Správa železnic pokračuje i v letošním roce v obnově nádražních budov po celé republice. Zrekonstruuje nebo opraví celkem 114 objektů, které získají moderní odbavovací prostory i zázemí pro zaměstnance. Do konce června už bylo dokončeno 28 objektů.

Celý článek »

 

Nové spěšné vlak y ČD propojí Plzeň, Cheb a Karlovy VaryNové spěšné vlaky ČD propojily Plzeň, Cheb a Karlovy Vary

22.7.2021 - České dráhy zahájily provoz nových spěšných vlaků mezi Plzní, Mariánskými Lázněmi, Chebem a Karlovými Vary. Linku si u dopravce objednaly Plzeňský a Karlovarský kraj. Nové spoje jezdí po většinu dne ve dvouhodinovém intervalu a doplňují nabídku Západních expresů. V Plzni zároveň vznikly přípoje na expresy do Domažlic a Mnichova.

Celý článek »

 

Muzeum v Lužné lákalo na zážitkový víkendMuzeum v Lužné lákalo na zážitkový víkend

20.7.2021 - V červnu měli fanoušci železnice z čeho vybírat. V ČD Muzeu v Lužné u Rakovníka se konal zážitkový víkend, poprvé vyjela Bobinka, a otevřela tak Léto na Bechyňce. Posázavím a okolo Prahy se proháněl Čtyřkolák, otevřen byl depozitář ČD Muzea v Olomouci. V Lužné se navíc prezentovala pod hlavičkou ČNB nová stříbrná mince s hologramem parního Albatrosa. Jedna podpoří i nadační fond ŽELEZNICE SRDCEM.

Celý článek »

 
 

Přejít na stranu:« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 »

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika