Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Zpravodajství - všechny zprávy

Zpravodajství - všechny zprávy

RegioPantery na Vysočině jsou kompletníNa trať mezi Havlíčkovým Brodem a Kolínem vyjely RegioPantery

10.9.2023 - Do Středočeského kraje dorazily 1. září na pravidelné lince elektrické jednotky RegioPanter z Vysočiny. Tyto moderní vlaky začaly obsluhovat spoje na trati č. 230 z Havlíčkova Brodu přes Světlou nad Sázavou, Golčův Jeníkov, Čáslav a Kutnou Horu do Kolína, a to díky posunutí neutrálního pole (úsek bez napájení elektřinou) ve stanici Sázavka.

Celý článek »

 

Na jízdy parního vlaku po Šumavě dorazily stovky lidí Na jízdy parního vlaku po Šumavě dorazily stovky lidí

30.8.2023 - Série Šumavské léto s párou, kdy v první polovině července jezdil po Šumavě historický vlak tažený parní lokomotivou, přilákala při každém víkendu stovky lidí. Zájem byl podobný jako v minulých letech. O třetím červencovém víkendu lákalo cestující slunečné počasí, souprava o 150 místech byla téměř plná.

Celý článek »

 

Správa železnic hledá zhotovitele přestavby Masarykova nádraží Správa železnic hledá zhotovitele přestavby Masarykova nádraží

28.8.2023 - Správa železnic vypsala tendr na zhotovitele, který přestaví Masarykovo nádraží. Předpokládaná hodnota zakázky je 3,2 miliardy korun bez DPH. SŽ předpokládá, že stavební práce na nejstarší pražské železniční stanici začnou na přelomu roku a potrvají do první poloviny roku 2027.

Celý článek »

 

Ředitelem odboru komunikace ČD se stal Petr Nešpůrek Ředitelem odboru komunikace ČD se stal Petr Nešpůrek

23.8.2023 - Novým ředitelem odboru komunikace Českých drah se stal Petr Nešpůrek. Do funkce jej jmenoval předseda představenstva a generální ředitel společnosti Michal Krapinec. Nešpůrek je zkušený manažer v oblasti mediálních strategií a plánování a nadšenec pro digitální marketing.

Celý článek »

 

České dráhy na CEO summitu v Bernu prezentovaly novinky v online odbaveníČeské dráhy na CEO summitu v Bernu prezentovaly novinky v online odbavení

22.8.2023 - Na CEO summitu velkých železničních dopravců v Evropě, který se konal ve švýcarském Bernu, prezentoval generální ředitel ČD Michal Krapinec novinky v mobilní aplikaci Můj vlak a sdílel úspěchy aplikace s ostatními šéfy evropských železničních dopravců.

Celý článek »

 
 

Přejít na stranu:« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 »

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika