Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

 

 

Omezení na Negrelliho viaduktu začínají už v červenci, výluky jsou i v Brně

26.6.2017 - Cestující, kteří využívali vlaků jezdících přes pražský Negrelliho viadukt, se budou muset obrnit trpělivostí. Na začátku prázdnin totiž správce infrastruktury jedinečnou technickou památku uzavře a nechá zrekonstruovat. Na stavbu se přišli podívat i premiér Bohuslav Sobotka spolu generálním ředitelem a předsedou představenstva Českých drah Pavlem Krtkem. Celý článek »

Omezení na Negrelliho viaduktu začínají už v červenci, výluky jsou i v Brně

Nejdelší trasou vlakem okolo ČSSR (II.)Nejdelší trasou vlakem okolo ČSSR (II.)

27.6.2017 - Jak dopadlo putování party nadšenců po naší bývalé republice, kteří se na tuto neobvyklou pouť napříč ČSSR vydali v roce 1987? Nezhatilo něco jejich plány a dojeli do cíle? A podle itineráře? Dobrodruhy jsme v prvním části opustili na cestě do Letohradu.

Celý článek »

 

Zuzana Čechová: Chceme lidi inspirovat k cestování vlakemZuzana Čechová: Chceme lidi inspirovat k cestování vlakem

26.6.2017 - Na začátku roku se stala ředitelkou odboru cenotvorby a produktové komunikace a převzala tak část kompetencí do té doby spadajících pod odbor obchodu osobní dopravy. Po několika měsících v ředitelském křesle hodnotí Zuzana Čechová tento krok jako úspěšný. V rozhovoru pro Železničáře navíc prozradila, na jaké novinky se mohou cestující Českých drah v letní sezoně těšit.

Celý článek »

 

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika