Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Hlavní zprávy - všechny zprávy

Hlavní zprávy - všechny zprávy

DPOV pokračuje se zástavbou wi-fi do vozů ČDDPOV pokračuje se zástavbou wi-fi do vozů ČD

12.8.2020 - Dceřiná společnost Českých drah DPOV zabezpečuje u další série vozidel ČD montáž technologie wi-fi. V červenci začaly práce na čtrnácti rychlíkových vozech druhé vozové třídy řady Bdtee276 v brněnském Středisku údržby Horní Heršpice (OCÚ ČD Východ).

Celý článek »

 

Salonek má nový mobiliářSalonek má nový mobiliář

11.8.2020 - Čerstvě zrestaurovaný mobiliář nově zdobí Císařský salonek ve výpravní budově mariánskolázeňského nádraží. O citlivou opravu se postaraly České dráhy.

Celý článek »

 

Na koleje vyjel čtvrtý StadlerNa koleje vyjel čtvrtý Stadler

10.8.2020 - Do pravidelného provozu byla 20. července uvedena v pořadí již čtvrtá motorová jednotka řady 646 od firmy Stadler. Je to další z dvanáctikusové série, odkoupené Českými drahami od německé společnosti DB Regio pro zajištění veřejné regionální dopravy v Olomouckém kraji.

Celý článek »

 

VUZ představil indikátor plochých kolVUZ představil indikátor plochých kol

7.8.2020 - Výzkumný Ústav Železniční posílil technologické a zkušební zázemí svého zkušebního centra v Cerhenicích u Velimi o nejmodernější zařízení v ČR, které měří mimookruhovost kol a vzájemné působení kola a kolejnice, tedy indikátor plochých kol systému ARGOS.

Celý článek »

 

Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi

5.8.2020 - České dráhy a jejich největší dceřiná společnost ČD Cargo založily Nadační fond Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM. Cílem je podporovat železničáře, kteří při výkonu svého zaměstnání utrpěli úraz nebo se nikoli vlastní vinou oni samotní a jejich rodiny ocitli v těžké životní situaci.

Celý článek »

 
 

Přejít na stranu:« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 »

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika