Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Nadační fond Skupiny ČD mezi nejlepšími

8.12.2021 - Nadační fond ŽELEZNICE SRDCEM se umístil mezi pěti nejlepšími HR projekty soutěže Zaměstnavatel roku. Postavil se tak po bok projektů banky ČSOB, drogerie dm a společností innogy anebo ZF Automotive. Výsledky byly vyhlášeny v unikátním prostoru 4. patra OD Máj na Národní třídě v Praze. Celý článek »

Nadační fond Skupiny ČD mezi nejlepšími

Radoslav Fyman si splnil klukovský senRadoslav Fyman si splnil klukovský sen

30.7.2021 - Jeho příběh je přímo učebnicový. Vlaky ho fascinovaly odmala a už jako kluk chtěl pracovat na železnici. Počátkem 80. let nastoupil k bývalým ČSD, po zácviku se stal nejprve pomocníkem strojvedoucího a později i samostatným „fírou“. A u této profese vydržel až do svého odchodu do důchodu, který připadl na letošní 9. červen. Úctyhodných 39 let.

Celý článek »

 

Nové spěšné vlak y ČD propojí Plzeň, Cheb a Karlovy VaryNové spěšné vlaky ČD propojily Plzeň, Cheb a Karlovy Vary

22.7.2021 - České dráhy zahájily provoz nových spěšných vlaků mezi Plzní, Mariánskými Lázněmi, Chebem a Karlovými Vary. Linku si u dopravce objednaly Plzeňský a Karlovarský kraj. Nové spoje jezdí po většinu dne ve dvouhodinovém intervalu a doplňují nabídku Západních expresů. V Plzni zároveň vznikly přípoje na expresy do Domažlic a Mnichova.

Celý článek »

 

Všechny zprávy v rubrice

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika