Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Začala modernizace vozů RegioShuttle RS 1

4.3.2024 - Dceřiná společnost Českých drah DPOV zmodernizuje ve svých závodech v Přerově a ve Veselí nad Moravou motorové vozy typu RegioShuttle RS 1, které u ČD nesou obchodní jméno RegioSpider. První tři původně provozované u německých společností jsou již přepravené do Česka. Celý článek »

Začala modernizace vozů RegioShuttle RS 1

Masarykovo nádraží získá díky modernizaci unikátní platformuMasarykovo nádraží získá díky modernizaci unikátní platformu

24.2.2024 - Pražské Masarykovo nádraží čeká v následujících třech letech čilý stavební ruch. Stavba, jež slouží už více než 175 let, projde dosud největší proměnou ve své historii. Jeho kolejiště překlene unikátní platforma, která zkrátí přístup na nástupiště z okolních čtvrtí a současně nabídne novou odpočinkovou zónu přímo v centru metropole.

Celý článek »

 

Modernizace čtrnácti EffiShunterů je hotováModernizace čtrnácti EffiShunterů je hotová

21.2.2024 - České dráhy mají už zpět všech 14 lokomotiv řady 742, které daly ke kompletní modernizaci do společnosti CZ LOKO. Stalo se tak prakticky o rok dříve, neboť kontrakt za více než 684 milionů Kč předpokládal dokončení posledního vozidla až v listopadu 2024.

Celý článek »

 

Všechny zprávy v rubrice

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika