Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Šachový vlak znovu vyráží na cestu Evropou

Šachový vlak znovu vyráží na cestu Evropou

20.9.2016 – autor: REDAKCE

Již šestý podzim protne střední Evropu trasa zvláštního vlaku plného šachových figurek a mistrů hry králů.

Šachový vlak znovu vyráží na cestu Evropou

Šachový vlak 2016 pojede ve dnech 7. - 11. října z Prahy přes Regensburg, Innsbruck a Salzburg do Českého Krumlova, odkud se vrátí do výchozí stanice. Během jízdy mezi jednotlivými etapovými městy proběhne desetikolový turnaj v rapid šachu. Loňského ročníku se zúčastnilo rekordních 120 hráčů z 19 zemí světa včetně tří velmistrů. České dráhy, které jsou tradičním partnerem akce, na dopravu vlaku po území ČR opět vypraví lokomotivu 362.039 s tematickým šachovým polepem. Více informací a podmínky účasti najdete na http://praguechess.cz.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 3.75

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika