Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Rozhovor / Rozhovor - všechny zprávy

Rozhovor - všechny zprávy

Patrik Horný: Získáme věrnost klientů i na otevřeném trhuPatrik Horný: Získáme věrnost klientů i na otevřeném trhu

10.7.2019 - Na Slovensku se spolupodílel na vypracování dlouhodobé strategie, rozjel různé inovativní projekty a vylepšil finanční kondici ZSSK. A s podobným scénářem přišel na začátku června i do Českých drah. Do čeho by měl národní dopravce ještě investovat, a jsou plány na financování ve změněném tržním prostředí připravené? Jsou ČD s to dostát svým novým závazkům? Zbude i na investice do inovací? Nejen o tom hovořil Patrik Horný, nový náměstek generálního ředitele ČD pro ekonomiku.

Celý článek »

 

Michal Vereš: Chci vybudovat silné opravárenské zázemí Michal Vereš: Chci vybudovat silné opravárenské zázemí

26.6.2019 - Do čela úseku provozu Českých drah byl Michal Vereš dozorčí radou zvolen v lednu letošního roku, v březnu nastoupil fyzicky. Převzal řadu rozjetých projektů, například nákup nových vozidel pro osobní dopravu, přeměnu restauračních vozů na bistro vozy s první třídou anebo modernizaci vozů řady Bdmtee. Řeší i osud vagonů řady B anebo funkční model správkárenství. Co dalšího má v plánu bývalý manažer ZSSK?

Celý článek »

 

Radek Steiger: Dbáme na výcvik nových zaměstnancůRadek Steiger: Dbáme na výcvik nových zaměstnanců

12.6.2019 - Nejen Olomoucký, ale i Zlínský kraj spadá do působnosti Regionálního pracoviště Zákaznického personálu (RP ZAP) Olomouc. Vlakový personál doprovází regionální a dálkové spoje propojující Valašsko a Zlínsko s Prahou, osobní pokladníci a další zaměstnanci zabezpečují servis ve více než padesáti stanicích. O problematice zákaznického servisu na střední Moravě jsme hovořili s manažerem olomouckého pracoviště Radkem Steigerem.

Celý článek »

 

Radek Dvořák: Máme ambici být v černých číslechRadek Dvořák: Máme ambici být v černých číslech

29.5.2019 - České dráhy postupně zasmluvňují dopravní obslužnost v jednotlivých krajích, finalizuje se také smlouva na dálkovou dopravu s ministerstvem dopravy. Jaké mají objednatelé požadavky? O kolik procent trhu dopravce přijde a je to pro něj ohrožující? Jaký je střednědobý plán společnosti a udrží se České dráhy v pozitivním výhledu? Na tyto a další otázky odpovídal v rozhovoru pro Železničáře náměstek generálního ředitele ČD pro obchod a ekonomiku Radek Dvořák.

Celý článek »

 

Pavel Rešl: Vozidlo je nejdražší, když stojíPavel Rešl: Vozidlo je nejdražší, když stojí

15.5.2019 - Roztříštěnost řad a náhradních dílů, možnost poskytování servisu ze strany Českých drah soukromým dopravcům, ale i personálie. To byla základní témata rozhovoru s Pavlem Rešlem, ředitelem odboru správy a údržby kolejových vozidel ČD. Jak ČD i přes nízký počet správkařů zajišťují provoz a jak se dopravce zapojuje do vývoje nových vozidel?

Celý článek »

 
 

Přejít na stranu:« 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 »

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika