Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Zástupci Masarykovy univerzity ocenili i České dráhy

Zástupci Masarykovy univerzity ocenili i České dráhy

30.7.2019 – autor: JOSEF HOLEK

U příležitosti 100. výročí založení Masarykovy univerzity její představitelé vyznamenali nejvýznamnější partnery a poděkovali za spolupráci a pomoc s rozvojem vzdělávání i vědecké práce. Kromě muzeí, knihoven, galerií byla oceněna celá řada firem, mezi nimi i České dráhy.

Zástupci Masarykovy univerzity ocenili i České dráhy

Spolupráce a podněty zvenčí jsou podle zástupců univerzity nezbytným a zdravým hnacím motorem pro další bádání a posouvání poznání, i pro uvědomění si významu a možností univerzity jako důležitého ekonomicko-inovačního hybatele. Jan Ilík, ředitel kanceláře náměstka generálního ředitele ČD pro obchod, k ocenění řekl, že České dráhy jsou na umístění hrdé a těší je, že mohou být u zajímavých projektů, jež národnímu dopravci otevírají nové možnosti, jak se lépe připravit na budoucnost a její trendy. Je to právě praxe, která přináší řadu otázek, jež jsou pro akademiky nesmírně zajímavé. České dráhy nominovala Ekonomicko-správní fakulta za dlouholetou spolupráci. Spolu s ČD byly oceněny například Česká národní banka, společnost KPMG a Statutární město Brno.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

ČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz MoraviíČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz Moravií

21.6.2024 - České dráhy budou i nadále zajišťovat provoz na regionálních linkách S2 (Křenovice – Brno – Letovice) a S3 (Hustopeče/Židlochovice – Brno – Tišnov – Křižanov) a dále na linkách S9 (Břeclav – Hodonín) a S51 (Břeclav –… »

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika