Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Zástupci Masarykovy univerzity ocenili i České dráhy

Zástupci Masarykovy univerzity ocenili i České dráhy

30.7.2019 – autor: JOSEF HOLEK

U příležitosti 100. výročí založení Masarykovy univerzity její představitelé vyznamenali nejvýznamnější partnery a poděkovali za spolupráci a pomoc s rozvojem vzdělávání i vědecké práce. Kromě muzeí, knihoven, galerií byla oceněna celá řada firem, mezi nimi i České dráhy.

Zástupci Masarykovy univerzity ocenili i České dráhy

Spolupráce a podněty zvenčí jsou podle zástupců univerzity nezbytným a zdravým hnacím motorem pro další bádání a posouvání poznání, i pro uvědomění si významu a možností univerzity jako důležitého ekonomicko-inovačního hybatele. Jan Ilík, ředitel kanceláře náměstka generálního ředitele ČD pro obchod, k ocenění řekl, že České dráhy jsou na umístění hrdé a těší je, že mohou být u zajímavých projektů, jež národnímu dopravci otevírají nové možnosti, jak se lépe připravit na budoucnost a její trendy. Je to právě praxe, která přináší řadu otázek, jež jsou pro akademiky nesmírně zajímavé. České dráhy nominovala Ekonomicko-správní fakulta za dlouholetou spolupráci. Spolu s ČD byly oceněny například Česká národní banka, společnost KPMG a Statutární město Brno.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

 Do Itálie vyjedou nové jednotky Nightjet Do Itálie vyjedou nové jednotky Nightjet

11.5.2021 - Rakušané představili ve vídeňském závodě Siemens Mobility první netrakční jednotku pro noční cestování Nightjet. Podle zástupců rakouských drah ÖBB, které zakázku zadaly, vyjede první jednotka do konce příštího roku. Není… »

DB investují do modernizací přes 12 miliard eurDB investují do modernizací přes 12 miliard eur

10.5.2021 - Rekordní sumu hodlá v letošním roce do modernizace železniční sítě v zemi investovat německá společnost Deutsche Bahn. Do obnovy infastruktury DB napumpuje 12,7 miliardy eur. Peníze mají směřovat jak do dalšího zkapacitnění tratí… »

ČD Cargo a České přístavy nově spolupracují v KolíněČD Cargo a České přístavy nově spolupracují v Kolíně

7.5.2021 - Přístavy a železnice mají dlouhou společnou historii. Vždyť právě první labské přístavy v severních Čechách vznikaly pro překládku hnědého uhlí z železničních vozů do lodí, které ho odvážely do nenasytných kotlů… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika