Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Zástupci Masarykovy univerzity ocenili i České dráhy

Zástupci Masarykovy univerzity ocenili i České dráhy

30.7.2019 – autor: JOSEF HOLEK

U příležitosti 100. výročí založení Masarykovy univerzity její představitelé vyznamenali nejvýznamnější partnery a poděkovali za spolupráci a pomoc s rozvojem vzdělávání i vědecké práce. Kromě muzeí, knihoven, galerií byla oceněna celá řada firem, mezi nimi i České dráhy.

Zástupci Masarykovy univerzity ocenili i České dráhy

Spolupráce a podněty zvenčí jsou podle zástupců univerzity nezbytným a zdravým hnacím motorem pro další bádání a posouvání poznání, i pro uvědomění si významu a možností univerzity jako důležitého ekonomicko-inovačního hybatele. Jan Ilík, ředitel kanceláře náměstka generálního ředitele ČD pro obchod, k ocenění řekl, že České dráhy jsou na umístění hrdé a těší je, že mohou být u zajímavých projektů, jež národnímu dopravci otevírají nové možnosti, jak se lépe připravit na budoucnost a její trendy. Je to právě praxe, která přináší řadu otázek, jež jsou pro akademiky nesmírně zajímavé. České dráhy nominovala Ekonomicko-správní fakulta za dlouholetou spolupráci. Spolu s ČD byly oceněny například Česká národní banka, společnost KPMG a Statutární město Brno.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

ČD pomáhají s trasováním nakažených koronaviremČD pomáhají s trasováním nakažených koronavirem

23.11.2020 - Zaměstnanci Českých drah, ale i další lidé ze Skupiny ČD prošli v říjnu online školením pro trasování. Poté se více než padesátka proškolených zaměstnanců aktivně zapojila do trasování kontaktů v rámci Chytré karantény.… »

Panter poprvé vyjel na Lipenku Panter poprvé vyjel na Lipenku

20.11.2020 - Na Lipence, trati spojující Rybník s Lipnem nad Vltavou, se poprvé objevil RegioPanter Českých drah. Elektrická jednotka 650.001 se koncem října stala součástí zkoušek přechodnosti a jízdy v obloucích menších než 150 metrů. »

Prátr ozdobí Rakousko v měřítku 1:87Prátr ozdobí Rakousko v měřítku 1:87

6.11.2020 - Vídeňský Prátr má další atrakci. Tentokrát s českou stopou. Vyrostlo tu obří Království železnic, obdoba toho českého, které je možné navštívit na pražském Andělu. Za projektem stojí stejní lidé. Na návštěvníky zatím… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika