Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Zástupci ČD předali další monitory dechu

Zástupci ČD předali další monitory dechu

17.10.2016 – autor: PETR SLONEK

Také letos České dráhy pokračují ve spolupráci s Nadací Křižovatka. Národní dopravce se spolupodílí na pořízení několika desítek kusů monitorů dechu pro novorozence a kojence, kteří patří do skupiny možného ohrožení syndromem náhlého úmrtí.

Zástupci ČD předali další monitory dechu

Člen představenstva ČD Michal Štěpán se se zástupkyněmi nadace Křižovatka zúčastnil předání 18 monitorů dechu primáři novorozeneckého oddělení FN v Motole Miloši Černému, přičemž právě 12 z nich věnovaly České dráhy. Do konce loňského roku zástupci ČD podle Michala Štěpána předali téměř 130 těchto přístrojů. Letos ČD pořizují dalších 34 monitorů dechu a obdržely je pražské nemocnice v Podolí a Motole a také nemocnice v Třebíči.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.67

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika