Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Za youtubery přijel i Pavel Krtek

Za youtubery přijel i Pavel Krtek

17.7.2017 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy se staly partnerem dětského youtuberského tábora, který se konal na začátku července v rekreačním středisku Prudká nedaleko Tišnova na Brněnsku. Děti se na prvním ročníku tábora učily nejen natáčet a editovat videa, ale též se dozvěděly pár zajímavých rad a zkušeností od populárního youtubera známého pod přezdívkou Johnny Valda.

Za youtubery přijel i Pavel Krtek

Vedle multimediální zábavy samozřejmě nechyběla ani tradičnější náplň - výlety a zajímavé táborové hry. Za dětmi na jih Moravy přicestoval i generální ředitel a předseda představenstva ČD Pavel Krtek, který vidí ve fenoménu youtuberů možnost jak oslovit mladou generaci. S táborníky poobědval a strávil s nimi celé odpoledne. Letní akci uspořádala Mezinárodní federace pro kulturu a volný čas železničářů FISAIC ve spolupráci s Odborovým sdružením železničářů za podpory předsedy OSŽ Vladislava Vokouna, společností ČD Informační systémy, Dopravním vzdělávacím institutem a cestovní kanceláří ČD travel.


Průměrné hodnocení (8 hlasů): 2.75

Další články této rubriky

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

V Chebu vyroste moderní opravárenská halaV Chebu vyroste moderní opravárenská hala

6.6.2024 - Zázemí pro údržbu a servis vozidel Českých drah se v dohledné době rozroste o novou opravárenskou halu ve Středisku údržby v Chebu. V moderním objektu se ČD postarají o dálkové jednotky InterJet i regionální vlaky RegioPanter a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika