Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Z Chebu vyjel s cyklisty speciál

Z Chebu vyjel s cyklisty speciál

12.7.2019 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy se již počtvrté, v roli partnera, zúčastnily tradiční akce pořádané Karlovarským krajem Den cyklostezky Ohře. U této příležitosti představily cyklovlak, který kraj každou sobotu a neděli pravidelně objednává.

Z Chebu vyjel s cyklisty speciál

Podle Vladimíra Omelky, obchodního ředitele Regionálního obchodního centra ČD, bylo ráno sice deštivé, přesto dopravce přepravil zhruba 400 účastníků. Navíc, při akci ČD vypravily z Chebu do Karlových Varů, k běžnému cyklovlaku, další pár pro zaregistrované účastníky. Rovněž posílily i pravidelné spoje. Mezi cyklisty se pak objevila i hejtmanka Jana Vildumetzová Mračková. Speciální spoj vyjíždí z Chebu do Karlových Varů od poloviny června do konce září podél páteřní cyklostezky Ohře. 


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 3.56

Další články této rubriky

ČD pomáhají s trasováním nakažených koronaviremČD pomáhají s trasováním nakažených koronavirem

23.11.2020 - Zaměstnanci Českých drah, ale i další lidé ze Skupiny ČD prošli v říjnu online školením pro trasování. Poté se více než padesátka proškolených zaměstnanců aktivně zapojila do trasování kontaktů v rámci Chytré karantény.… »

Panter poprvé vyjel na Lipenku Panter poprvé vyjel na Lipenku

20.11.2020 - Na Lipence, trati spojující Rybník s Lipnem nad Vltavou, se poprvé objevil RegioPanter Českých drah. Elektrická jednotka 650.001 se koncem října stala součástí zkoušek přechodnosti a jízdy v obloucích menších než 150 metrů. »

Prátr ozdobí Rakousko v měřítku 1:87Prátr ozdobí Rakousko v měřítku 1:87

6.11.2020 - Vídeňský Prátr má další atrakci. Tentokrát s českou stopou. Vyrostlo tu obří Království železnic, obdoba toho českého, které je možné navštívit na pražském Andělu. Za projektem stojí stejní lidé. Na návštěvníky zatím… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika