Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Z Chebu vyjel s cyklisty speciál

Z Chebu vyjel s cyklisty speciál

12.7.2019 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy se již počtvrté, v roli partnera, zúčastnily tradiční akce pořádané Karlovarským krajem Den cyklostezky Ohře. U této příležitosti představily cyklovlak, který kraj každou sobotu a neděli pravidelně objednává.

Z Chebu vyjel s cyklisty speciál

Podle Vladimíra Omelky, obchodního ředitele Regionálního obchodního centra ČD, bylo ráno sice deštivé, přesto dopravce přepravil zhruba 400 účastníků. Navíc, při akci ČD vypravily z Chebu do Karlových Varů, k běžnému cyklovlaku, další pár pro zaregistrované účastníky. Rovněž posílily i pravidelné spoje. Mezi cyklisty se pak objevila i hejtmanka Jana Vildumetzová Mračková. Speciální spoj vyjíždí z Chebu do Karlových Varů od poloviny června do konce září podél páteřní cyklostezky Ohře. 


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 3.56

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika