Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Výtěžek z plesu pomůže postiženým

Výtěžek z plesu pomůže postiženým

17.3.2017 – autor: PETR SLONEK

Tradiční reprezentační ples železničářů, který se odehrál v žofínském paláci v sobotu 4. února, přinesl vedle společenského zážitku i jeden charitativní počin.

Výtěžek z plesu pomůže postiženým

Generální ředitelé obou hlavních organizátorů, Pavel Krtek za České dráhy a Pavel Surý za Správu železniční dopravní cesty, předali přímo na pódiu šek na částku 234 600 Kč do rukou předsedy Národní rady osob se zdravotním postižením Václava Krásy. Zakoupením vstupenek přispěli i sami návštěvníci v pořadí již 26. ročníku plesu. Výtěžek půjde na pořízení euroklíčů, které postiženým usnadňují ovládání zařízení pro ně určená (plošiny, výtahy atp.). Vedle toho se hlavními hvězdami akce s podtitulem Cesta kolem světa za jedinou noc stali samozřejmě známí umělci. Vystoupila např. Hana Zagorová, Martin Chodúr, Michal David nebo Big Band Felixe Slováčka. Skvěle se bavící obecenstvo provedl večerem moderátor Petr Rychlý.


Průměrné hodnocení (8 hlasů): 2.5

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika