Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Ve Vendryni se diskutovalo o železnici

Ve Vendryni se diskutovalo o železnici

23.11.2016 – autor: MARTIN HARÁK

Vendryně nedaleko Třince hostila ve dnech 13. a 14. října účastníky mezinárodní dopravní konference, která se zabývala problematikou cestující veřejnosti během železniční přepravy. Nad konferencí převzali záštitu člen představenstva ČD Michal Štěpán a děkan Dopravní fakulty Jana Pernera Ivo Drahotský.

Ve Vendryni se diskutovalo o železnici

Většina přednášejících z ČR, Švýcarska nebo Rakouska kladla důraz na potřeby a očekávání zákazníků železnice nejen před cestou či během ní, ale současně na prvky konkurenceschopné dopravy. Mezi ně patří pohodlná sedadla, tepelná, akustická a optická pohoda či datová a telefonní dostupnost během jízdy vlaku. Jak se účastníci konference shodli, mezi důležité priority patří dokonale vyškolený provozní personál či informace o mimořádnostech během jízdy vlaku. 


Průměrné hodnocení (6 hlasů): 2.5

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika