Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / V Havířově fungují nové odbavovací prostory

V Havířově fungují nové odbavovací prostory

14.8.2020 – autor: REDAKCE

Začátkem července začaly ve stanici Havířov sloužit nové odbavovací prostory pro cestující. Původní odbavovací hala, vystavená v bruselském stylu, je nyní prázdná a po rekonstrukci bude sloužit pro volnočasové aktivity a sport.

V Havířově fungují nové odbavovací prostory

Využívat tak zatím lze pouze vedlejší provozně administrativní výpravní budovu. Nové odbavovací prostory vznikly vybouráním stávajících konstrukcí, díky čemuž se výrazně zvětšily anepůsobí tak stísněně. Zákazníci Českých drah mají kdispozici nové osobní pokladny, kde zaměstnanci ostravského Zákaznického personálu ČD nabízí veškerý sortiment tuzemských izahraničních jízdenek. Současně byl zřízen provizorní přístup najednotlivá nástupiště.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 2

Další články této rubriky

ČD nasadí nové vozy už příští rok

27.10.2020 - Výroba padesáti moderních osobních vozů pro České dráhy od konsorcia Siemens Mobility – Škoda Transportation pokračuje. První čtveřice se nyní nachází na testovacím okruhu VUZ v Cerhenicích, další vagony jsou ve fázi… »

Panteři a Žraloci budou mít v Plzni nové zázemíPanteři a Žraloci budou mít v Plzni nové zázemí

26.10.2020 - České dráhy masivně investují do svého technického zázemí. Důkazem je i nedávné zahájení výstavby moderní opravárenské haly v Plzni. Novinka nabídne 400 metrů kolejí, portálový jeřáb a další vyspělé technické komponenty.… »

Žehlička v retro nátěru jezdí na jihu ČechŽehlička v retro nátěru jezdí na jihu Čech

23.10.2020 - Střídavá lokomotiva 210.059, slangově přezdívaná Žehlička, obdržela při celkové vyvazovací opravě v dceřiné společnosti Českých drah DPOV v Přerově retro nátěr. Ten evokuje stejné provedení, v jakém vyjela z výroby v… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika