Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Třinec centrum nabízí cestujícím větší komfort

Třinec centrum nabízí cestujícím větší komfort

21.11.2017 – autor: MARTIN HARÁK

Železniční zastávka Třinec centrum (Trzyniec Centrum) nabízí cestujícím od října větší čekárnu. Stranou však nezůstali ani pokladníci ostravského Zákaznického personálu Českých drah, kteří mají nyní k dispozici nejen novou výdejnu jízdenek, ale i její upravené zázemí.

Třinec centrum nabízí cestujícím větší komfort

Od konce září se ve stávající budově odehrávala rozsáhlá rekonstrukce, jejímž výsledkem je pohodlnější čekárna, ta vznikla v místech původní garáže. Samotná místnost je nyní daleko prostornější, vybavena sedačkami a vstupuje se do ní přes automatické posuvné skleněné dveře, které jsou uživatelsky vstřícnější k imobilním občanům nebo maminkám s kočárky. Zákazníkům je zajištěn servis pro nákupy jízdních dokladů, jak ve vnitrostátní, tak mezinárodní přepravě. A to na dvou moderních přepážkách, z nichž jedna zároveň nabízí směnárenské služby.


Průměrné hodnocení (7 hlasů): 2.71

Další články této rubriky

ČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz MoraviíČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz Moravií

21.6.2024 - České dráhy budou i nadále zajišťovat provoz na regionálních linkách S2 (Křenovice – Brno – Letovice) a S3 (Hustopeče/Židlochovice – Brno – Tišnov – Křižanov) a dále na linkách S9 (Břeclav – Hodonín) a S51 (Břeclav –… »

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika