Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Středisko vlakových čet v Protivíně sídlí v novém

Středisko vlakových čet v Protivíně sídlí v novém

22.11.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Investici ve výši tři čtvrtě milionu si vyžádala rekonstrukce přízemí budovy provozního pracoviště DKV Plzeň v jihočeském Protivíně.

Středisko vlakových čet v Protivíně sídlí v novém

Ze starých soustružnických dílen nově vznikly čtyři ložnice pro vlakové čety, oddělené sociální zařízení včetně úklidové místnosti, šatna anebo denní místnost s kuchyňskou linkou, počítačem připojeným k internetu a boxy na přesně účtované tiskopisy. V rámci zlepšení podmínek pro zaměstnance byla vyměněna i okna. Prostory denně využívá patnáctka zaměstnanců Českých drah, přičemž kapacita ložnic je sedm lůžek. Na přestavbě začala stavební firma pracovat na konci června letošního roku, hotová byla na konci srpna. Akce byla kompletně financována z prostředků Centrálního fondu Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 3.33

Další články této rubriky

ČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz MoraviíČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz Moravií

21.6.2024 - České dráhy budou i nadále zajišťovat provoz na regionálních linkách S2 (Křenovice – Brno – Letovice) a S3 (Hustopeče/Židlochovice – Brno – Tišnov – Křižanov) a dále na linkách S9 (Břeclav – Hodonín) a S51 (Břeclav –… »

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika