Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Společnost JLV oceněna jako The Most Innovative Caterer

Společnost JLV oceněna jako The Most Innovative Caterer

3.11.2017 – autor: REDAKCE

Mezinárodní organizace sdružující poskytovatele cateringových služeb na železnici (IRCG) udělila v rámci své každoroční konference společnosti Jídelní a lůžkové vozy (JLV) ocenění The Most Innovative Caterer 2017 v kategorii Onboard Retail.

Společnost JLV oceněna jako The Most Innovative Caterer

Porotu zaujala nově zavedená služba Train Shop v rámci nabízeného servisu. Palubní servis zaměřený na non-food produkty nabízí celou řadu užitečných maličkostí, které mohou zákazníkům výrazně zjednodušit cestování – kromě klasické nabíječky elektrických spotřebičů či sluchátek najdou cestující v nabídce nabíječku s micro USB konektorem či power banku pro bezproblémové nabíjení bez zásuvky. V rámci sezonních obměn chystá společnost JLV doplnit tuto kategorii své nabídky o upomínkové předměty k významným výročím či cestovatelské suvenýry.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 1.5

Další články této rubriky

ČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz MoraviíČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz Moravií

21.6.2024 - České dráhy budou i nadále zajišťovat provoz na regionálních linkách S2 (Křenovice – Brno – Letovice) a S3 (Hustopeče/Židlochovice – Brno – Tišnov – Křižanov) a dále na linkách S9 (Břeclav – Hodonín) a S51 (Břeclav –… »

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika