Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Singrovka zajíždí do Kyselky pravidelně

Singrovka zajíždí do Kyselky pravidelně

2.8.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Retrosouprava Mattoni expresu zajíždí od začátku července do Kyselky u Karlových Varů. Singrovka M2 40.0100 už se na trase z krajské metropole a Vojkovic objevila v soupravě s osobním vozem řady BFalm a motorovým vozem M 262.043 na konci května, když přivezla stovky lidí na zdejší Kyselské slavnosti.

Singrovka zajíždí do Kyselky pravidelně

Navíc v neděli 2. července a v následujícím týdnu několikrát vyjela v rámci 52. Mezinárodního filmového festivalu za novorolskými „Holkami z porcelánu“, do porcelánky Thun. Na vlečku do Mattonky bude Singrovka zajíždět pravidelně každou sobotu, tedy ještě 5., 12., 19. a 26. srpna. Vlak z karlovarského dolního nádraží vyráží v 9:30, z horního v 9:40 a Vojkovic nad Ohří v 10:03. Poté souprava pendluje jen mezi Kyselkou a Vojkovicemi. Zpět do Karlových Varů odjíždí v 15:20. Jízdné se platí ve vlaku přímo průvodčímu.


Průměrné hodnocení (6 hlasů): 5

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika