Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Salonek má nový mobiliář

Salonek má nový mobiliář

11.8.2020 – autor: JOSEF HOLEK

Čerstvě zrestaurovaný mobiliář nově zdobí Císařský salonek ve výpravní budově mariánskolázeňského nádraží. O citlivou opravu se postaraly České dráhy.

Salonek má nový mobiliář

Mezi prvními, kdo vyzkoušel nový nábytek, byla delegace Krajského úřadu Karlovarského kraje včele shejtmanem Petrem Kubisem anáměstkem hejtmana Martinem Hurajčíkem, managementem ČD sgenerálním ředitelem apředsedou představenstva ČD Václavem Nebeským anáměstkem pro obchod Jiřím Ješetou. Nechybělo vedení lázní včele sgenerálnímředitelem Karlem Kalivodou. V první polovině července tu probírali společné obchodní a technické aktivity. Aby byl mobiliář kompletní, rozhodlo se také oopravě rozkládacího secesního dubového stolu ačtyř židlí asouboru obrazů.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 3

Další články této rubriky

ČD nasadí nové vozy už příští rok

27.10.2020 - Výroba padesáti moderních osobních vozů pro České dráhy od konsorcia Siemens Mobility – Škoda Transportation pokračuje. První čtveřice se nyní nachází na testovacím okruhu VUZ v Cerhenicích, další vagony jsou ve fázi… »

Panteři a Žraloci budou mít v Plzni nové zázemíPanteři a Žraloci budou mít v Plzni nové zázemí

26.10.2020 - České dráhy masivně investují do svého technického zázemí. Důkazem je i nedávné zahájení výstavby moderní opravárenské haly v Plzni. Novinka nabídne 400 metrů kolejí, portálový jeřáb a další vyspělé technické komponenty.… »

Žehlička v retro nátěru jezdí na jihu ČechŽehlička v retro nátěru jezdí na jihu Čech

23.10.2020 - Střídavá lokomotiva 210.059, slangově přezdívaná Žehlička, obdržela při celkové vyvazovací opravě v dceřiné společnosti Českých drah DPOV v Přerově retro nátěr. Ten evokuje stejné provedení, v jakém vyjela z výroby v… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika