Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Projekt Literáti na trati má už třetí pokračování

Projekt Literáti na trati má už třetí pokračování

31.10.2016 – autor: VÁCLAV RUBEŠ

S mottem "Hranice jsou pomyslné čáry na mapě, které pro literáty neplatí!", vstoupil do třetího běhu literární projekt Literáti na trati, tedy antologie píšících železničářů.

Projekt Literáti na trati má už třetí pokračování

Pod taktovkou lídra projektu Františka Tylšara se podařilo shromáždit materiály od rekordních padesáti autorů, které spojují ocelové stužky sbíhající se v nekonečnu. Autorskou skupinu navíc letos poprvé vzal pod svá křídla zemský svaz FISAIC. Křest třetí knihy se uskutečnil ve středu 12. října tohoto roku v tradičních prostorách Vládního salonku na pražském hlavním nádraží.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 3

Další články této rubriky

ČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz MoraviíČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz Moravií

21.6.2024 - České dráhy budou i nadále zajišťovat provoz na regionálních linkách S2 (Křenovice – Brno – Letovice) a S3 (Hustopeče/Židlochovice – Brno – Tišnov – Křižanov) a dále na linkách S9 (Břeclav – Hodonín) a S51 (Břeclav –… »

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika