Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Preventivní vlak ozdobí nový polep

Preventivní vlak ozdobí nový polep

14.2.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Kinovůz, součást Preventivního vlaku Českých drah, vyjede do další sezony s novým polepem skříně a novým multimediálním zařízením.

Preventivní vlak ozdobí nový polep

Podle člena představenstva ČD Michala Štěpána si vůz revitalizaci odbude v jarních měsících, za stálejších venkovních teplot. Kromě toho bude zkontrolováno a případně upraveno promítací zařízení. Národní dopravce za novinky zaplatí několik desítek tisíc korun. Už v novém kabátu se celá souprava vypraví na jarní turné do jižních Čech – zavítá do Strakonic, Tábora, Jindřichova Hradce a Českých Budějovic. Na žádost místního městského úřadu se zastaví v Benešově, kde Preventivní vlak v minulém roce sklidil velký úspěch. Každý rok soupravu navštíví více než tři tisíce dětí.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 2.6

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika