Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Pendolino s knírkem podpoří boj s rakovinou

Pendolino s knírkem podpoří boj s rakovinou

7.11.2017 – autor: VÁCLAV RUBEŠ

Také v České republice se pomalu dostává do povědomí lidí listopad jako měsíc boje proti „mužské“ rakovině. Nejznámější a největší celosvětovou kampaní je Movember pocházející z Austrálie, který se vyznačuje tím, že si muži vyjadřující svou podporu boji proti rakovině varlat a prostaty nechávají v listopadu narůst knírek.

Pendolino s knírkem podpoří boj s rakovinou

K Movemberu se letos připojují i České dráhy společně se SŽDC a Drážním úřadem. Zaměstnanci mají možnost se připojit ke skupině Drážňáci, která byla pro tento účel založena. Najdete ji na webu cz.movember.com. Symbol Movemberu, tedy knírek, se objeví i na Pendolinu, konkrétně jednotce 680.005, které bude celý listopad připomínat, že také muži by měli myslet na své zdraví a nepodceňovat prevenci zhoubných onemocnění. Každoroční preventivní prohlídky jsou prvním krokem k určení diagnózy rakoviny a také předpokladem účinné léčby.


Průměrné hodnocení (8 hlasů): 5

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika