Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

15.3.2018 – autor: REDAKCE

Smlouvu o závazku veřejné služby v drážní dopravě uzavřené na dobu určitou do konce platnosti jízdního řádu 2018/2019 podepsali ve středu 14. března nejvyšší představitelé Českých drah společně s vedením Plzeňského kraje.

Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

Ve středu 14. března se v zasedací místnosti Krajského úřadu Plzeňského kraje sešli plzeňský hejtman Josef Bernard, jeho náměstek pro oblast dopravy Pavel Čížek, předseda představenstva a generální ředitel Českých drah Pavel Krtek a místopředseda představenstva ČD Ludvík Urban. Hlavním bodem programu jejich jednání byl společný podpis dodatku ke Smlouvě o závazku veřejné služby v drážní dopravě uzavřené na dobu určitou do konce platnosti jízdního řádu 2018/2019, podle § 269 odst. 2 zákona č. 513/1991 Sb., v platném znění pro rok 2018. Na snímku jsou po podpisu zachyceni hejtman Josef Bernard s předsedou představenstva ČD Pavlem Krtkem.


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 4.56

Další články této rubriky

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

V Chebu vyroste moderní opravárenská halaV Chebu vyroste moderní opravárenská hala

6.6.2024 - Zázemí pro údržbu a servis vozidel Českých drah se v dohledné době rozroste o novou opravárenskou halu ve Středisku údržby v Chebu. V moderním objektu se ČD postarají o dálkové jednotky InterJet i regionální vlaky RegioPanter a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika