Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Pavel Krtek na Patronské snídani

Pavel Krtek na Patronské snídani

24.11.2016 – autor: PETR SLONEK

Britská obchodní komora sdružuje podnikatelské subjekty v ČR i za hranicemi prostřednictvím členství.

Pavel Krtek na Patronské snídani

Oproti ostatním komorám se jedná se o exkluzivní platformu vycházející vstříc aktuálním a budoucím zájmům konkrétní firmy. Nejprestižnější formou členství je statut Patrona. Britská obchodní komora má aktuálně 16 patronských společností a patronstvím se pyšní i České dráhy. Jedním z benefitů, kterých patroni v rámci členství mohou využívat, jsou i představení patrona a pravidelná pozvání na patronské snídaně. Akcí se účastní vrcholní představitelé patronských firem. V říjnu se snídaně konala v prostorách Českých drah – ve Vládním salonku na hlavním nádraží v Praze. Železniční společnost představil sám předseda představenstva Pavel Krtek, poukázal na aktuální situaci a přiblížil budoucí zájmy společnosti.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 3.75

Další články této rubriky

ČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz MoraviíČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz Moravií

21.6.2024 - České dráhy budou i nadále zajišťovat provoz na regionálních linkách S2 (Křenovice – Brno – Letovice) a S3 (Hustopeče/Židlochovice – Brno – Tišnov – Křižanov) a dále na linkách S9 (Břeclav – Hodonín) a S51 (Břeclav –… »

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika