Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Na semináři se v plzeňském depu hovořilo i o otevírání trhu

Na semináři se v plzeňském depu hovořilo i o otevírání trhu

8.9.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Plzeňské depo kolejových vozidel (DKV) Českých drah se v závěru srpna stalo dějištěm pracovního semináře pro střední technický a provozní personál. Na setkání, kterého se zúčastnilo zhruba padesát zaměstnanců, se pod vedením Michala Štěpána, člena představenstva ČD odpovědného za úsek osobní dopravy, diskutovalo o kvalitě vozového parku, provozních procesech, produktu ČD Nostalgie anebo o aktuálně připravovaném Grafikonu vlakové dopravy.

Na semináři se v plzeňském depu hovořilo i o otevírání trhu

Zástupci generálního ředitelství hovořili i o otevírání trhu a jeho harmonogramu. Na řadu přišly i smluvní závazky vůči ministerstvu dopravy, coby objednavateli dálkové dopravy, a krajům, jež si u národního dopravce objednávají dopravu regionální. Do západočeské metropole přijeli i ředitel jeho kanceláře Radek Dvořák a šéf odboru kolejových vozidel ČD Rostislav Novák. Podobná setkání se uskutečnila i v dalších DKV po celé republice.


Průměrné hodnocení (12 hlasů): 2

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika