Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Na ČD Akademii se mluvilo o korejské železnici

Na ČD Akademii se mluvilo o korejské železnici

9.3.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Téma vysokorychlostní železnice v Koreji představil zaměstnancům Skupiny České dráhy a dalších organizačních složek Anton Uhnák z Korejského ekonomického a kulturního institutu.

Na ČD Akademii se mluvilo o korejské železnici

Stalo se tak v rámci 65. setkání vzdělávacího projektu ČD Akademie v budově pražského generálního ředitelství ČD, které se uskutečnilo v polovině února. Posluchači se například seznámili s národním železničním podnikem Korail, jeho postavením v dopravním systému, současností a budoucností vysokorychlostních tratí v jižní části korejského poloostrova a technologiemi, které dopravce využívá. Na programu byly i otázky týkající se korejsko-české spolupráce.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 2.67

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika