Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Monitory pro miminka i v Rokycanech

Monitory pro miminka i v Rokycanech

27.1.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Sedmačtyřicet monitorů dechů pro novorozence věnovaly minulý rok České dráhy nemocnicím v celé republice ve spolupráci s nadací Křižovatka. Zatím poslední slavnostní předávání se uskutečnilo těsně před Štědrým dnem v rokycanské nemocnici.

Monitory pro miminka i v Rokycanech

Tam člen představenstva ČD Michal Štěpán spolu s ředitelkou nadace Štěpánkou Pokorníkovou předal primářce Jaroslavě Padouchové pět monitorů. Přístroje, které dokáží diagnostikovat bezdeší a sirénou upozornit zdravotnický personál, loni rozvezli zástupci národního dopravce do nemocnic v Třebíči, Olomouci, Kroměříži a v pražském Motole a Podolí. Michal Štěpán připomněl, že projekt má u Českých drah mnohaletou tradici, během níž se dopravce podílel na pořízení více než 130 přístrojů.    


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 3.5

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika