Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Konference Transport 2016 již podvacáté

Konference Transport 2016 již podvacáté

18.10.2016 – autor: MARTIN HARÁK

Odborníci na dopravu a logistiku včetně představitelů ministerstev a státních institucí z České a Slovenské republiky, ale také Polska, se v polovině září sjeli na jubilejní 20. ročník mezinárodní konference Transport 2016, který se uskutečnil v Ostravě.

Konference Transport 2016 již podvacáté

Na konferenci, již pořádalo Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje, zazněla také železniční témata jak od zástupců Českých drah, tak i od partnerské společnosti Koleje Śląskie z Polska. Státní organizace SŽDC přispěla svým referátem o přípravě a realizaci projektů železniční infrastruktury v Moravskoslezském kraji. Modernizaci dopravní infrastruktury v tamním regionu za posledních patnáct let hodnotil také náměstek moravskoslezského hejtmana Daniel Havlík. 


Průměrné hodnocení (7 hlasů): 2.86

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika