Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Kometa expres odvezl před svátky fanoušky i hokejový tým

Kometa expres odvezl před svátky fanoušky i hokejový tým

3.1.2018 – autor: MARTIN HARÁK

Velký rozruch vzbudila 22. prosince v ulicích Brna patnáctivozová vlaková souprava Českých drah. Tu pro své fanoušky, ale zároveň i celý hokejový tým vypravil přímo od DRFG Areny brněnský sportovní klub Kometa.

Kometa expres odvezl před svátky fanoušky i hokejový tým

Speciální Kometa expres o délce více než čtyři sta metrů byl určený pro více než tisícovku fanoušků – hlavně rodin s dětmi. Jízdenky na tento „speciál“, který jel z Brna dolního nádraží bez zastávky až do pražské Libně a v noci pak zase naopak zpět na brněnské hlavní nádraží, bylo možné pouze vyhrát. Vlak s fanoušky a hokejovým týmem vedly ulicemi města stroje Brejlovec, které na brněnském dolním nádraží vystřídala elektrická lokomotiva 380.017, opatřená speciálním polepem hokejového klubu Kometa. Hokejový „speciál“ vezl i řadu dětí z jihomoravských dětských domovů, které si mohly cestou nakreslit svá vánoční přání. Velkým překvapením pro ně bylo, že skutečné dárky podle jejich kreslených přání jim předali zástupci národního dopravce a klubu ihned po příjezdu do stanice Praha-Libeň.


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 4.22

Další články této rubriky

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

V Chebu vyroste moderní opravárenská halaV Chebu vyroste moderní opravárenská hala

6.6.2024 - Zázemí pro údržbu a servis vozidel Českých drah se v dohledné době rozroste o novou opravárenskou halu ve Středisku údržby v Chebu. V moderním objektu se ČD postarají o dálkové jednotky InterJet i regionální vlaky RegioPanter a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika