Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Jízdní doklady pro JŘ 2018 jsou zákazníkům již k dispozici

Jízdní doklady pro JŘ 2018 jsou zákazníkům již k dispozici

20.11.2017 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy zahájily 1. listopadu na svém e-shopu prodej jízdních dokladů a rezervací pro nový jízdní řád, který začne platit 10. prosince. K dispozici jsou rezervace pro nový jízdní řád také v pokladnách.

Jízdní doklady pro JŘ 2018 jsou zákazníkům již k dispozici

Samotné jízdenky pro období nového jízdního řádu si mohli cestující koupit v předprodeji na pokladnách už od první poloviny října. Tištěná verze jízdního řádu vlaků národního dopravce bude na všech obvyklých místech po 20. listopadu. JŘ 2018 přináší řadu novinek. Cestující, kteří pojedou z Prahy na západ Čech, například čeká zvýšení kvality cestování. Nové Západní expresy zrychlí spojení z Prahy do Plzně, Chebu a také do Domažlic. V těchto vlacích a také v rychlících z Prahy přes Ústí nad Labem do Mostu, Karlových Varů a Chebu se navíc objeví modernější a komfortnější vozy.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 3

Další články této rubriky

ČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz MoraviíČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz Moravií

21.6.2024 - České dráhy budou i nadále zajišťovat provoz na regionálních linkách S2 (Křenovice – Brno – Letovice) a S3 (Hustopeče/Židlochovice – Brno – Tišnov – Křižanov) a dále na linkách S9 (Břeclav – Hodonín) a S51 (Břeclav –… »

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika