Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Herec Ivan Trojan září jako koloťuk v kampani ČD

Herec Ivan Trojan září jako koloťuk v kampani ČD

8.7.2022

České dráhy spustily na začátku června novou reklamní kampaň zaměřenou na moderní cestování. V hlavní roli se opět objevil známý filmový herec Ivan Trojan. Ten ve spotu představuje aktuálně nejmodernější vlak ve střední Evropě – InterJet.

Herec Ivan Trojan září jako koloťuk v kampani ČD

Nová kampaň se odehrávala během celého června a veřejnost se s ní setkala jak v televizi a tisku, tak v rámci outdoor a online reklamy. Spot režíroval Ondřej Trojan. Diváci v reklamě mohli slyšet celou řadu pojmů ze železničářského slangu, ať už je to koloťuk (vozmistr), echt kočár (vagon) nebo šnelcuk (rychlík). Ivan Trojan v roli koloťuka představuje televiznímu štábu všechny výhody nové soupravy, ať už je to moderní interiér, polohovatelné sedačky, bezdrátové nabíjení nebo speciálně upravená okna pro snazší průchod mobilního signálu. „Věříme, že nejmodernější vlaky v naší flotile vzbudí zájem u veřejnosti a motivují k využívání služeb ČD další cestující. Do modernizace vozidlového parku investujeme desítky miliard korun a jen letos jsme už do provozu uvedli přes stovku nových vozů v dálkové i regionální dopravě,“ řekl Jiří Ješeta, člen představenstva a náměstek generálního ředitele pro osobní dopravu. O kreativní koncept kampaně se postarala agentura Havas. 


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.67

Další články této rubriky

ČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz MoraviíČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz Moravií

21.6.2024 - České dráhy budou i nadále zajišťovat provoz na regionálních linkách S2 (Křenovice – Brno – Letovice) a S3 (Hustopeče/Židlochovice – Brno – Tišnov – Křižanov) a dále na linkách S9 (Břeclav – Hodonín) a S51 (Břeclav –… »

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika