Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Generální ředitel ČD Pavel Krtek zavítal na shromáždění UIC

Generální ředitel ČD Pavel Krtek zavítal na shromáždění UIC

8.7.2016 – autor: REDAKCE

Předseda představenstva a generální ředitel ČD Pavel Krtek se letos 6. července zúčastnil 88. Valného shromáždění Mezinárodní železniční unie (UIC). Zasedání se na pozvání italských FSI uskutečnilo v reprezentativních prostorech italského parlamentu v Římě.

Generální ředitel ČD Pavel Krtek zavítal na shromáždění UIC

Schůzi předsedal Oleg Belozerov, prezident UIC a předseda představenstva Ruských železnic (RŽD). Valné shromáždění bilancovalo uplynulý půlrok, představilo výsledky práce jednotlivých regionů a odborných útvarů a schválilo plán práce na druhé pololetí 2016.

Pavel Krtek vedl u příležitosti shromáždění UIC i řadu dvoustranných jednání, například s generálním ředitelem UIC Jean-Pierrem Loubinouxem, výkonným ředitelem CER Liborem Lochmanem a šéfy vícero národních železničních podniků z Evropy, Afriky i Asie. Hlavním tématem byly obchodní příležitosti železniční dopravy a spravedlivé podmínky podnikání mezi konkurenčními druhy dopravy na přepravním trhu.


Průměrné hodnocení (12 hlasů): 3.42

Další články této rubriky

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

V Chebu vyroste moderní opravárenská halaV Chebu vyroste moderní opravárenská hala

6.6.2024 - Zázemí pro údržbu a servis vozidel Českých drah se v dohledné době rozroste o novou opravárenskou halu ve Středisku údržby v Chebu. V moderním objektu se ČD postarají o dálkové jednotky InterJet i regionální vlaky RegioPanter a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika