Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

27.9.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Tisíce raftařů, kajakářů a diváků letošního Vodáckého Lipna opět využily služeb Českých drah. Akce, v jejímž rámci se konaly závody poháru mistrovství Evropy, se uskutečnila o posledním srpnovém víkendu.

České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

Obrovský nápor cestujících, kteří s sebou vezli i objemnou bagáž a další pomůcky, však měl především na bedrech provozní personál národního dopravce. A podle ohlasů zvládl situaci na trati mezi Lipnem nad Vltavou, Rybníkem, respektive Českými Budějovicemi na výbornou. Závodů se zúčastnilo 120 startujících, dalších více než 150 sportovců vyrazilo na vodu mimo závodní pole. Celkově služeb Českých drah o posledním srpnovém víkendu využily v tomto úseku zhruba dva tisíce lidí.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 3

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika