Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy vezly tenisové hvězdy

České dráhy vezly tenisové hvězdy

4.4.2018 – autor: JOSEF HOLEK foto: PAVEL LEBEDA/Česká sportovní

Pendolino Českých drah odvezlo o aprílové neděli české tenisty na Davis Cup. Ten se do Ostravy-Poruby vrátí po 18 letech.

České dráhy vezly tenisové hvězdy

České tenisové hvězdy Jaroslava Navrátila, Lukáše Rosola, Romana Jebavého, Adama Pavláska a Jiřího Veselého odvezlo z pražského hlavního nádraží na ostravský Svinov Pendolino Českých drah. Za Olomoucí se v bistrovoze uskutečnila i autogramiáda, kterou si nenechaly ujít desítky cestujících.  

Na sever Moravy se Davis Cup podívá znovu po osmnácti letech a český tým zde v rámci 2. kola evropsko-africké zóny vyzve o následujícím víkendu Izraelce. Vítěz utkání postoupí do baráže o účast v elitní Světové skupině. Z ní Češi sestoupili loni po dvanácti letech, kdy prohráli s Nizozemskem.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 4

Další články této rubriky

ČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz MoraviíČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz Moravií

21.6.2024 - České dráhy budou i nadále zajišťovat provoz na regionálních linkách S2 (Křenovice – Brno – Letovice) a S3 (Hustopeče/Židlochovice – Brno – Tišnov – Křižanov) a dále na linkách S9 (Břeclav – Hodonín) a S51 (Břeclav –… »

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika