Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy uspěly v soutěži TOP Zaměstnavatel

České dráhy uspěly v soutěži TOP Zaměstnavatel

24.11.2020 – autor: REDAKCE

Personalisté z úspěšných tuzemských firem se 1. října setkali v rámci předávání prestižních cen soutěže TOP Zaměstnavatel, aby převzali ocenění pro nejlepší zaměstnavatele v Praze. České dráhy se této soutěže účastnily poprvé a hned získaly ocenění. Spolu se společností ČEZ a Komerční banka v kategorii nad 5 000 zaměstnanců se umístily v trojici nejlepších, a to na 2. místě.

České dráhy uspěly v soutěži TOP Zaměstnavatel

Regionální i celostátní pořadí se určuje podle mezinárodní metodiky Saratoga odborného garanta ocenění PricewaterhouseCoopers. Jedná se o podrobné ukazatele controllingového charakteru, od odměňování přes vzdělávání až po možnosti rozvoje zaměstnance, či ekonomické výsledky. „Ocenění si velmi vážíme. V kategorii nad 5 000 zaměstnanců figurují hlavní hráči české ekonomiky, proto je druhá příčka skvělým výsledkem a závazkem do budoucna. Veřejnost nás vnímá jako společnost, která se dokáže o zaměstnance dobře postarat,“ komentoval ocenění předseda představenstva a generální ředitel ČD Václav Nebeský.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 3.5

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika