Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy uspěly v soutěži TOP Zaměstnavatel

České dráhy uspěly v soutěži TOP Zaměstnavatel

24.11.2020 – autor: REDAKCE

Personalisté z úspěšných tuzemských firem se 1. října setkali v rámci předávání prestižních cen soutěže TOP Zaměstnavatel, aby převzali ocenění pro nejlepší zaměstnavatele v Praze. České dráhy se této soutěže účastnily poprvé a hned získaly ocenění. Spolu se společností ČEZ a Komerční banka v kategorii nad 5 000 zaměstnanců se umístily v trojici nejlepších, a to na 2. místě.

České dráhy uspěly v soutěži TOP Zaměstnavatel

Regionální i celostátní pořadí se určuje podle mezinárodní metodiky Saratoga odborného garanta ocenění PricewaterhouseCoopers. Jedná se o podrobné ukazatele controllingového charakteru, od odměňování přes vzdělávání až po možnosti rozvoje zaměstnance, či ekonomické výsledky. „Ocenění si velmi vážíme. V kategorii nad 5 000 zaměstnanců figurují hlavní hráči české ekonomiky, proto je druhá příčka skvělým výsledkem a závazkem do budoucna. Veřejnost nás vnímá jako společnost, která se dokáže o zaměstnance dobře postarat,“ komentoval ocenění předseda představenstva a generální ředitel ČD Václav Nebeský.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 3.5

Další články této rubriky

Budoucnost železnice? Bez hodnocení bezpečnosti nepředstavitelnáBudoucnost železnice? Bez hodnocení bezpečnosti nepředstavitelná

26.1.2022 - Problematika zabezpečovací a sdělovací techniky je ve Výzkumném Ústavu Železničním (VUZ) tradičním oborem. V historii se pracovníci VUZ zabývali i vývojem zabezpečovací a sdělovací techniky, aktuálně se VUZ zaměřuje zejména… »

Na Lipenku zkušebně vyjely PanteryNa Lipenku zkušebně vyjely Pantery

25.1.2022 - Moderní elektrické jednotky RegioPanter Českých drah vyjely na trať spojující jihočeský Rybník s Lipnem nad Vltavou. Zatím však nepravidelně, pouze ve zkušebním režimu. V plánu je nicméně pravidelný provoz a přímé spojení… »

České dráhy z opravárenství udělají byznysČeské dráhy z opravárenství udělají byznys

24.1.2022 - Zejména ČD budou zanedlouho sloužit už dvě správkárenské haly. Po objektu v maloměřickém OCÚ nová hala vyrostla také v Plzni. Opravárenství by se mělo v nejbližších letech stát další významnou obchodní činností národního… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika