Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy dopravily handicapované do Velkých Losin

České dráhy dopravily handicapované do Velkých Losin

29.5.2017 – autor: MARTIN HARÁK

Pardubické Regionální obchodní centrum ČD uspořádalo v úterý 16. května tradiční každoroční výjezd vlakem pro handicapované klienty týdenního stacionáře v České Třebové. Letošní akce, které se zúčastnilo okolo sedmdesáti účastníků, se konala pod záštitou místostarostky města Česká Třebové Jaromíry Žáčkové.

České dráhy dopravily handicapované do Velkých Losin

Kromě českotřebovských klientů se ve vlaku svezlo i několik dětí denního stacionáře Ruka pro život z Litomyšle. Cílem výletu, na nějž České dráhy poskytly jednotku Regionova z českotřebovského Depa kolejových vozidel, byly Velké Losiny. Tam výletníky čekala návštěva zámku, muzea výroby ručního papíru a procházka v zámeckém parku. Jiní si naopak vyzkoušeli sílu termální vody v tamních lázních. Akce se konala v rámci plnění společenské odpovědnosti národního dopravce.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

V Chebu vyroste moderní opravárenská halaV Chebu vyroste moderní opravárenská hala

6.6.2024 - Zázemí pro údržbu a servis vozidel Českých drah se v dohledné době rozroste o novou opravárenskou halu ve Středisku údržby v Chebu. V moderním objektu se ČD postarají o dálkové jednotky InterJet i regionální vlaky RegioPanter a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika