Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy dopravily handicapované do Velkých Losin

České dráhy dopravily handicapované do Velkých Losin

29.5.2017 – autor: MARTIN HARÁK

Pardubické Regionální obchodní centrum ČD uspořádalo v úterý 16. května tradiční každoroční výjezd vlakem pro handicapované klienty týdenního stacionáře v České Třebové. Letošní akce, které se zúčastnilo okolo sedmdesáti účastníků, se konala pod záštitou místostarostky města Česká Třebové Jaromíry Žáčkové.

České dráhy dopravily handicapované do Velkých Losin

Kromě českotřebovských klientů se ve vlaku svezlo i několik dětí denního stacionáře Ruka pro život z Litomyšle. Cílem výletu, na nějž České dráhy poskytly jednotku Regionova z českotřebovského Depa kolejových vozidel, byly Velké Losiny. Tam výletníky čekala návštěva zámku, muzea výroby ručního papíru a procházka v zámeckém parku. Jiní si naopak vyzkoušeli sílu termální vody v tamních lázních. Akce se konala v rámci plnění společenské odpovědnosti národního dopravce.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

ČD pomáhají s trasováním nakažených koronaviremČD pomáhají s trasováním nakažených koronavirem

23.11.2020 - Zaměstnanci Českých drah, ale i další lidé ze Skupiny ČD prošli v říjnu online školením pro trasování. Poté se více než padesátka proškolených zaměstnanců aktivně zapojila do trasování kontaktů v rámci Chytré karantény.… »

Panter poprvé vyjel na Lipenku Panter poprvé vyjel na Lipenku

20.11.2020 - Na Lipence, trati spojující Rybník s Lipnem nad Vltavou, se poprvé objevil RegioPanter Českých drah. Elektrická jednotka 650.001 se koncem října stala součástí zkoušek přechodnosti a jízdy v obloucích menších než 150 metrů. »

Prátr ozdobí Rakousko v měřítku 1:87Prátr ozdobí Rakousko v měřítku 1:87

6.11.2020 - Vídeňský Prátr má další atrakci. Tentokrát s českou stopou. Vyrostlo tu obří Království železnic, obdoba toho českého, které je možné navštívit na pražském Andělu. Za projektem stojí stejní lidé. Na návštěvníky zatím… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika