Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / ČD Ski nabízí lyžařům slevy

ČD Ski nabízí lyžařům slevy

26.1.2024

Také tuto sezonu České dráhy přichystaly zajímavé slevy pro milovníky zimních sportů, kteří se rozhodnou na hory vyrazit vlakem. V rámci tradiční nabídky ČD Ski přivítají partnerské lyžařské areály návštěvníky, kteří zavítají do tuzemských hor, náročnější lyžaři mohou přijet do švýcarského Davosu.

ČD Ski nabízí lyžařům slevy

Ve spolupráci s pěti partnerskými ski­areály v Čechách a na Moravě, s jedním ski resortem ve Švýcarsku – Davos Klosters – národní dopravce nabízí slevu 20 % na denní skipasy v Česku a dvou- nebo třídenní v zahraničí. Nabídka slev na skipasy v partnerských skiareálech bude platit od 13. ledna do 24. března 2024, v Alpách s kvalitnějšími sněhovými podmínkami až do 31. března. 
Projekt ČD Ski umožňuje turistům, kteří přijedou vlakem ČD do lyžařského střediska, po předložení platné jízdenky ČD slevu 20 % na denní skipas v areálech v Česku. Ve švýcarském centru Davos Klosters, kde je čeká 250 km kvalitních sjezdovek různých obtížností a délek, získají cestující v rámci projektu ČD Ski slevu 20 % na dvoudenní nebo třídenní skipas. Pro cestu do této alpské země lyžaři mohou využít pohodlný noční lůžkový spoj z Prahy a Českých Budějovic směrem na Curych.

Rychle a pohodlně
Do českých skireálů se lyžaři dostanou z krajských měst do dvou hodin nebo regionálních center nejpozději za hodinu. Lyžařský areál Ski & Bike Špičák na šumavském Špičáku je největším střediskem Plzeňského kraje a je jedním z nejlépe dostupných vlakem v České republice, kdy nástupiště vlaku jsou několik desítek metrů od pokladen. Skiareál SKI Bižu Tanvaldský Špičák je lyžařům dobře dostupný z Liberce nebo Jablonce nad Jizerou s přestupem ve Smržovce. Z Olomouce se milovníci lyžování mohou vydat pohodlně vlakem na Ostružnou a obyvatelé Karlových Varů a okolí mohou využít oblíbený Pernink.
Šumavský skiareál Lipno nabízí slevu ČD Yetti ve výši 30 % na denní skipas pro ty, kteří přijedou na lyže vlakem z Českých Budějovic do Lipna nad Vltavou a od vlaku návazným skibusem střediska.  
Tipy na vhodné jízdenky, doporučené spoje a bližší informace o partnerských skiareálech najdete na www.cd.cz/cdski. Více se o možnosti dostat vlakem na lyže dočtete na stranách 15–19.
 


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

V Chebu vyroste moderní opravárenská halaV Chebu vyroste moderní opravárenská hala

6.6.2024 - Zázemí pro údržbu a servis vozidel Českých drah se v dohledné době rozroste o novou opravárenskou halu ve Středisku údržby v Chebu. V moderním objektu se ČD postarají o dálkové jednotky InterJet i regionální vlaky RegioPanter a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika