Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / ČD představily na veletrzích novinky

ČD představily na veletrzích novinky

27.2.2017 – autor: MARTIN HARÁK

Brněnské výstaviště nedávno opět hostilo tradiční veletrhy cestovního ruchu GO 2017 a Regiontour. Do areálu tak od čtvrtka 19. ledna zavítala odborná i široká veřejnost, která si ve dvou největších pavilonech přišla na své.

ČD představily na veletrzích novinky

Mezi více než osmi stovkami vystavujících firem nechyběli ani zástupci společnosti České dráhy. Velkou skleněnou expozici ČD organizátoři umístili do pavilonu P. Národní dopravce v Brně představil nejen novinku letošního jízdního řádu Jižní expres, který v historicky nejkratší době spojuje Prahu s Českými Budějovicemi, ale také řadu produktů jako zákaznickou kartu IN 25. Pro první stovku zájemců měly hostesky připraveny stokorunový slevový poukaz na nákup aplikace na jeden nebo tři roky. Mezi další představované služby patřil třeba Výjezdní vlak Českých drah. Od roku 2014 dopravce zařadil do svých standardních obchodních nabídek možnost rezervace velkoprostorového vozu pro potřeby firemních akcí. Součástí této nabídky je i gastronomický servis. Obsluha stánku, kterou zajišťovaly zaměstnankyně brněnského ČD centra, zodpovídala dotazy především na cestování vlakem po českých regionech nebo na dálkové spoje do evropských měst.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.67

Další články této rubriky

Budoucnost železnice? Bez hodnocení bezpečnosti nepředstavitelnáBudoucnost železnice? Bez hodnocení bezpečnosti nepředstavitelná

26.1.2022 - Problematika zabezpečovací a sdělovací techniky je ve Výzkumném Ústavu Železničním (VUZ) tradičním oborem. V historii se pracovníci VUZ zabývali i vývojem zabezpečovací a sdělovací techniky, aktuálně se VUZ zaměřuje zejména… »

Na Lipenku zkušebně vyjely PanteryNa Lipenku zkušebně vyjely Pantery

25.1.2022 - Moderní elektrické jednotky RegioPanter Českých drah vyjely na trať spojující jihočeský Rybník s Lipnem nad Vltavou. Zatím však nepravidelně, pouze ve zkušebním režimu. V plánu je nicméně pravidelný provoz a přímé spojení… »

České dráhy z opravárenství udělají byznysČeské dráhy z opravárenství udělají byznys

24.1.2022 - Zejména ČD budou zanedlouho sloužit už dvě správkárenské haly. Po objektu v maloměřickém OCÚ nová hala vyrostla také v Plzni. Opravárenství by se mělo v nejbližších letech stát další významnou obchodní činností národního… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika