Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / ČD pomáhají s trasováním nakažených koronavirem

ČD pomáhají s trasováním nakažených koronavirem

23.11.2020 – autor: JOSEF HOLEK

Zaměstnanci Českých drah, ale i další lidé ze Skupiny ČD prošli v říjnu online školením pro trasování. Poté se více než padesátka proškolených zaměstnanců aktivně zapojila do trasování kontaktů v rámci Chytré karantény. ČD spolupracují s ministerstvem zdravotnictví, které zároveň poskytuje odborné vedení a přenos informací prostřednictvím svého systému.

ČD pomáhají s trasováním nakažených koronavirem

K trasování není potřeba telefonní linka, využívá se datové spojení. „Ráda bych ocenila vstřícnost našich zaměstnanců, kteří nezištně nabídli pomoc při zjišťování rizikových kontaktů v souvislosti s šířením koronaviru. Ujali se nelehkého úkolu, ale věřím, že svými komunikačními schopnostmi přispějí k řešení pandemie,“ řekla ředitelka ZAP Jitka Kubíková, která koordinuje trasování za ČD. Do trasování jsou zapojené i další společnosti, například Skupina ČEZ, Komerční banka, Česká spořitelna, Raiffeisenbank nebo innogy.  


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 1

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika