Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / ČD opět mezi nejdůvěryhodnějšími značkami

ČD opět mezi nejdůvěryhodnějšími značkami

13.11.2019 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy jsou pro české spotřebitele z jednou nejdůvěryhodnějších značek. Vyplynulo to z jedné z nejrozsáhlejších nezávislých anket zaměřených na spotřebitelskou důvěru u nás, vedené agenturou Nielsen.

ČD opět mezi nejdůvěryhodnějšími značkami

Do ní se ve druhé polovině září zapojilo 4000 respondentů. Ti prostřednictvím on-line dotazníků hodnotili přes 600 značek v 65 skupinách. Dopravce letos zabodoval v oblasti služeb a institucí a první místo získal v kategorii Poskytovatelé dopravních služeb. Ocenění si na galavečeru 5. ročníku marketingového programu Důvěryhodné značky v Národním domě na pražském Smíchově převzala ředitelka odboru cenotvorby a produktové komunikace ČD Zuzana Čechová. České dráhy nyní mohou ocenění nasadit ve své marketingové komunikaci – logo se už například v minulosti objevilo v outdoorové komunikaci ČD. Značky, které obhájily titul letos opakovaně, mohou navíc využít i kombinované složené logo s uvedeným počtem vítězných ročníků. To se týká i ČD, které se i loni staly v kategorii Dopravci jedničkou.


Průměrné hodnocení (8 hlasů): 4.25

Další články této rubriky

Mezinárodní ČD spoje zajíždí do 120 destinacíMezinárodní ČD spoje zajíždí do 120 destinací

30.3.2025 - Mezinárodních spojů ČD přibývá. Letos dopravce vypravuje celkem 148 mezistátních dálkových spojů a další čtyři sezonní vlaky do Polska, které obsluhují 120 různých destinací v šesti evropských zemích – v Německu, Rakousku,… »

V jídelních vozech Českých drah začalo jaroV jídelních vozech Českých drah začalo jaro

25.3.2025 - V jídelních vozech Českých drah odstartovalo jaro. Alespoň tedy na talíři. Na začátku března totiž do jídelních vozů ČD Restaurant se servisem JLV dorazila nová sezonní nabídka, která svým zaměřením vyhlíží nejnadějnější… »

ČD navýšily počet bezbariérových spojůČD navýšily počet bezbariérových spojů

20.3.2025 - Počet bezbariérových vlaků Českých drah díky loňské rekordní dodávce nových vozidel vybavených pro cestování osob na vozíku a lidí s handicapem opět vzrostl. Dopravce má v současnosti ve svém parku bezmála 900 vozů a jednotek… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika