Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / ČD Minibar: v nabídce nové toasty a krekry

ČD Minibar: v nabídce nové toasty a krekry

28.1.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Službu ČD Minibar národní dopravce rozšíří v druhé polovině ledna o produkty Libeřských lahůdek.

ČD Minibar: v nabídce nové toasty a krekry

Nově si budou moci cestující zakoupit plněné toasty s kuřecím masem anebo šunkou se sýrem, vejcem, tuňákem, lososem, anglickou slaninou či roastbeefem. Kromě toho budou nově v prodeji pečené, bez­lepkové, luštěninové krekry Tretters s příchutěmi: červená čočka s mákem a solí, cizrna s mákem a solí, mák s čočkou a mořskou solí anebo žlutý hrách s kokosem. Náměstek generálního ředitele ČD pro obchod Michal Štěpán vysvětlil, že za změnou nabídky stojí především zájem zákazníků. Další novinkou související s omezováním jednorázového plastového nádobí u národního dopravce budou míchátka teplých nápojů ze dřeva. Nahradí ta z umělé hmoty.


Průměrné hodnocení (16 hlasů): 4.44

Další články této rubriky

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika