Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Brno hostilo další ročník veletrhů Go a Regiontour

Brno hostilo další ročník veletrhů Go a Regiontour

9.2.2018 – autor: MARTIN HARÁK

Organizátoři tradičních lednových veletrhů cestovního ruchu GO a Regiontour letos pro návštěvníky připravili řadu novinek a překvapení. Na akci, kterou pravidelně hostí Brno, mezi vystavovateli nechyběly ani České dráhy.

Brno hostilo další ročník veletrhů Go a Regiontour

Stánek měly připravený pro zájemce z řad laické i odborné veřejnosti ve výstavním sektoru obřího stánku Czech Tourismu. Děvčata z brněnského ČD centra ochotně odpovídala v průběhu veletrhu na řadu nejrůznějších dotazů a podle jejich slov byl neutuchající zájem o „cestovatelskou bibli“ v podobě klasického tištěného jízdního řádu ČD. Stranou zájmu nezůstaly ani služby jako například ČD Bike, Bezplatné storno jízdenek ČD nebo Virtuální In Karta v mobilním telefonu. Brněnské veletrhy lákaly i letos návštěvníky na unikátní zážitkový program, kde své umění předváděl například barman Martin Hoffmann. Oslovit přítomné se pokusil nealko koktejlem „Rychlík směr Břeclav“. Lidé si také mohli prohlédnout výstavní expozici Muzea průmyslových železnic ze Zbýšova u Brna.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

ČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz MoraviíČD podepsaly smlouvu s krajem na provoz Moravií

21.6.2024 - České dráhy budou i nadále zajišťovat provoz na regionálních linkách S2 (Křenovice – Brno – Letovice) a S3 (Hustopeče/Židlochovice – Brno – Tišnov – Křižanov) a dále na linkách S9 (Břeclav – Hodonín) a S51 (Břeclav –… »

ČD udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledemČeské dráhy udržely rating Baa2 v investičním pásmu se stabilním výhledem

17.6.2024 - Mezinárodní ratingová agentura Moody‘s potvrdila rating Českých drah, a to na úrovni Baa2 v investičním pásmu, se stabilním výhledem. Renomovaná firma ocenila především silné postavení společnosti na tuzemském železničním trhu… »

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika