Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Hlavní zprávy - všechny zprávy

Hlavní zprávy - všechny zprávy

Cestování s dětmi ve znamení zábavy i osvětyCestování s dětmi ve znamení zábavy i osvěty

27.6.2018 - Kino, přebalovací pulty, místa pro kočárky, časopisy. Nejen to nabízí České dráhy nejmenším cestovatelům ve svých vlacích. Kromě toho národní dopravce nezapomněl ani na rozumnou cenovou politiku, výlety tak rozhodně nezruinují rodinné rozpočty. Čím je tedy možné malé neposedy na cestě zabavit?

Celý článek »

 

České dráhy rozjely projekt Vlak’n’rollČeské dráhy rozjely projekt Vlak’n’roll

26.6.2018 - Národní dopravce stále více oslovuje mladší zákazníky. V komunikaci mu navíc pomáhají youtubeři. Spolu s nimi České dráhy spustily projekt Vlak’n’roll. Co se za tím skrývá? A proč youtubeři často natáčejí i ve vlaku?

Celý článek »

 

České dráhy pouze analyzují informace o chystaném vstupu strategického partnera do společnosti Leo ExpressČeské dráhy pouze analyzují informace o chystaném vstupu strategického partnera do společnosti Leo Express

26.6.2018 - „České dráhy zvažují, že koupí konkurenci“, takový titulek se dnes objevil v Lidových novinách. České dráhy však zatím pouze analyzují informace o chystaném vstupu strategického partnera do společnosti Leo Express.

Celý článek »

 

Vectrony ČD jezdí až do HamburkuVectrony ČD jezdí až do Hamburku

25.6.2018 - Vectrony Českých drah jezdí až na sever Německa. Jde do jisté míry o historický mezník. Řadu let totiž musely vlaky EC mířící z Prahy do Německa v Drážďanech přepřahat na lokomotivy Deutsche Bahn. A tak se dělo i několik měsíců poté, co si národní dopravce pronajal vícesystémové Vectrony. To však už je minulostí a jízdní doba se díky tomu zkrátila o více než deset minut.

Celý článek »

 

Evropská komise jednala nezákonně, když nařídila kontrolu v sídle ČDEvropská komise jednala nezákonně, když nařídila kontrolu v sídle ČD

25.6.2018 - Evropská komise (EK) poslala své lidi do sídla ČD na základě vykonstruované stížnosti konkurenčního dopravce, který tvrdil, že na lince Praha – Ostrava uplatňují České dráhy predátorské ceny. EK však samovolně rozsah kontroly rozšířila na cenovou politiku ČD v celé ČR, aniž by měla sebemenší náznaky, že k nějakému protisoutěžnímu jednání dochází.

Celý článek »

 
 

Přejít na stranu:« 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 »

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika