Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Zástupci ZAP hovořili o státních slevách i investicích

Zástupci ZAP hovořili o státních slevách i investicích

24.10.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Pražský hotel Olšanka hostil počátkem října celodenní setkání vedoucích zaměstnanců organizační jednotky Českých drah Zákaznický personál.

Zástupci ZAP hovořili o státních slevách i investicích

Vedení národního dopravce v čele s náměstky generálního ředitele pro obchod i ekonomiku Michalem Štěpánem a Radkem Dvořákem a ředitelkou ZAP Jitkou Kubíkovou s účastníky probíralo novelizaci provozních předpisů a směrnic, prodej jízdenek prostřednictvím SŽDC, postup prací modernizace systému ISOP, respektive nový portál Paris 2G a změny v klíčové drážní legislativě. Hovořilo se i o změnách v organizační struktuře GŘ (informovali jsme v minulém vydání). Na řadu při jednání přišly i investice do vozidlového parku, aktuální dopady státních slev do provozu a mnoho dalšího z oblasti provozu. Řešila se rovněž problematika dostatečného počtu zaměstnanců a různých forem náborů nevyjímaje. 


Průměrné hodnocení (12 hlasů): 3.58

Další články této rubriky

Na noční hlídce s bezpečnostní agenturouNa noční hlídce s bezpečnostní agenturou

20.7.2020 - České dráhy musejí před nenechavci a vandaly chránit nejen svá železniční vozidla, ale i řadu nemovitostí. Například části nádraží. A zvláště skladové prostory se někdy stávají rejdištěm bezdomovců a narkomanů. Na jednu… »

Jaroměř získala nový terminál i nádražíJaroměř získala nový terminál i nádraží

17.7.2020 - Východočeská Jaroměř, která je důležitou železniční křižovatkou v Královéhradeckém kraji, dostane v červenci postupně k dispozici nejen dvě zbrusu nová ostrovní nástupiště, ale i nový terminál autobusové dopravy, který se… »

Čeští strojvedoucí vypomáhali v zahraničíČeští strojvedoucí vypomáhali v zahraničí

14.7.2020 - Pandemie koronaviru způsobila řadu komplikací v železniční dopravě, ale zároveň bylo více času na řadu nezbytných školení. Například břeclavští a bohumínští strojvedoucí se tak na praktických zácvicích seznámili s… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika