Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Začíná prodej knižních jízdních řádů IDSOK

Začíná prodej knižních jízdních řádů IDSOK

6.12.2022

Prodej knižních jízdních řádů Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) pro rok 2022/2023 začne 7. 12. 2022. K zakoupení je k dispozici celkem pět oblastních jízdních řádů pro Olomoucko, Prostějovsko, Přerovsko, Šumpersko a Jesenicko a také regionální vlakový jízdní řád.

Začíná prodej knižních jízdních řádů IDSOK

Obsahem knižních jízdních řádů jsou spoje Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje. Prodejní místa těchto knižních jízdních řádů naleznete na webových stránkách idsok.cz v sekci jízdní řády a prodejní místa knižních JŘ. Vytištěno a na prodejní místa distribuováno bylo celkem 5 000 brožur autobusových jízdních řádů IDSOK 2022/2023 a 2 520 brožur vlakových jízdních řádů 2022/2023. U autobusových jízdních řádů se počet výtisků pro jednotlivé oblasti liší, nejvíce se prodává brožur pro Olomoucko, a to 1 910 kusů. Pro oblasti Jeseník jich je 405, pro Prostějov 365, pro Přerov 1 065 a pro Šumperk 1 255 kusů. Na titulních stranách autobusových knižních JŘ se letos objevily rozhledny, na titulní straně JŘ železniční dopravy IDSOK je elektrická jednotka řady 640 – RegioPanter.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika