Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Vyberte barvu RegioPanterů pro Plzeň a okolí

Vyberte barvu RegioPanterů pro Plzeň a okolí

2.10.2017 – autor: PETR SLONEK

Na trati v Plzní a jejím okolí zamíří devět zbrusu nových jednotek RegioPanter řady 650. Od jízdního řádu 2018/2019 by měly vyjet na trať Plzeň – Horažďovice předměstí a vybrané spoje i do Pňovan. Veřejnost teď má možnost rozhodnout, jaký barevný nátěr tyto vlaky ponesou.

Vyberte barvu RegioPanterů pro Plzeň a okolí

Na stránkách Plzeňského kraje může každý zájemce hlasovat, jaká barva jim bude nejvíc slušet. Vybírat lze ze tří barevných variant, a to jak interiéru vozu, tak i vnějšího designu. Barevné návrhy jsou laděné podle loga Plzeňského kraje. Hlasovat lze až do pátku 6. října tohoto roku na webové stránce  http://bit.ly/PanteriPlzen. Nelze předvídat, jaká varianta zvítězí, ale jsme přesvědčeni, že i naše korporátní modrá osloví mnohé hlasující. Další informace o pořízení RegioPanterů pro regionální dopravu v Plzeňském kraji přineseme v některém z následujících čísel Železničáře.


Průměrné hodnocení (12 hlasů): 3.5

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika