Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Vyberte barvu RegioPanterů pro Plzeň a okolí

Vyberte barvu RegioPanterů pro Plzeň a okolí

2.10.2017 – autor: PETR SLONEK

Na trati v Plzní a jejím okolí zamíří devět zbrusu nových jednotek RegioPanter řady 650. Od jízdního řádu 2018/2019 by měly vyjet na trať Plzeň – Horažďovice předměstí a vybrané spoje i do Pňovan. Veřejnost teď má možnost rozhodnout, jaký barevný nátěr tyto vlaky ponesou.

Vyberte barvu RegioPanterů pro Plzeň a okolí

Na stránkách Plzeňského kraje může každý zájemce hlasovat, jaká barva jim bude nejvíc slušet. Vybírat lze ze tří barevných variant, a to jak interiéru vozu, tak i vnějšího designu. Barevné návrhy jsou laděné podle loga Plzeňského kraje. Hlasovat lze až do pátku 6. října tohoto roku na webové stránce  http://bit.ly/PanteriPlzen. Nelze předvídat, jaká varianta zvítězí, ale jsme přesvědčeni, že i naše korporátní modrá osloví mnohé hlasující. Další informace o pořízení RegioPanterů pro regionální dopravu v Plzeňském kraji přineseme v některém z následujících čísel Železničáře.


Průměrné hodnocení (12 hlasů): 3.5

Další články této rubriky

V Hodoníně se vzpomínalo na příjezd T. G. MasarykaV Hodoníně se vzpomínalo na příjezd T. G. Masaryka

17.7.2024 - Město Hodonín si v červnu připomnělo 100. výročí návštěvy svého nejvýznamnějšího rodáka a prvního Československého prezidenta Tomáše Garriguea Masaryka. Ten navštívil rodné město 18. června 1924. S událostí se pojila… »

Railjet oslavil 10 let na trase z Prahy do Vídně Railjet oslavil 10 let na trase z Prahy do Vídně

15.7.2024 - Až osmkrát denně ve dvouhodinovém intervalu jezdí červené railjety ÖBB a modré railjety Českých drah z Prahy do Vídně. Jeden z těchto vlaků je denně prodloužen až do Drážďan a Berlína. Od zavedení v roce 2014 na trati Praha –… »

Pendolino otevírá dveře rychlosti 200 km/h na tuzemské sítiPendolino otevírá dveře rychlosti 200 km/h na tuzemské síti

11.7.2024 - Správa železnic začala v polovině června se zkouškami, jež by měly vést k pilotnímu schválení rychlosti 200 km/h na prvních úsecích české železniční sítě, pokud tedy pomineme zkušební okruh ve Velimi. »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika