Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Vedení ČD řešilo spolupráci s letištěm

Vedení ČD řešilo spolupráci s letištěm

3.9.2016 – autor: PETR SLONEK

Zástupci národního dopravce v čele s předsedou představenstva Pavlem Krtkem a členem představenstva Michalem Štěpánem jednali v polovině srpna s předsedou představenstva Českého aeroholdingu Václavem Řehořem a členem představenstva Letiště Praha Jiřím Petržílkou o možnostech další spolupráce.

Vedení ČD řešilo spolupráci s letištěm

Ta přinese větší popularizaci snadného spojení na letiště Václava Havla v Praze, ale i prezentaci nových služeb na letišti, včetně informování o výrazném snížení cen základního občerstvení ve vybraných stáncích v odletovém prostoru. Rozšíření spolupráce by mělo přinést další výhody pro cestující využívající AirportExpress, ale i pro zákazníky národního dopravce vlastnící In Kartu ČD.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika