Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

6.6.2016 – autor: REDAKCE

Desátý ročník o Nejkrásnější nádraží ČR je zahájen. Cestující tak mohou nominovat nádraží, která se jim z jakéhokoliv důvodu líbí. Nominace lze zasílat do září, slavností vyhlášení se uskuteční o dva měsíce později.

Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

Do soutěže může kdokoliv navrhnout nádraží, které považuje za nejkrásnější. Nominace budou probíhat až do 9. září, následně se sejde odborná porota a vybere 10 finalistů, mezi nimiž pak široká veřejnost zvolí vítěze. Hlasování se uskuteční mezi 10. a 31. říjnem.

Minulý ročník ovládlo nádraží Nový Jičín město. Jméno letošního finalisty se veřejnost dozví na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční 11. listopadu v Senátu Parlamentu České republiky.

Nominaci lze provést prostřednictvím webového formuláře na adrese http://www.nejnadrazi.cz/nominace.

Autory fotografií jsou Ondřej Demjan a Jaroslav Bělka.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika