Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

6.6.2016 – autor: REDAKCE

Desátý ročník o Nejkrásnější nádraží ČR je zahájen. Cestující tak mohou nominovat nádraží, která se jim z jakéhokoliv důvodu líbí. Nominace lze zasílat do září, slavností vyhlášení se uskuteční o dva měsíce později.

Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

Do soutěže může kdokoliv navrhnout nádraží, které považuje za nejkrásnější. Nominace budou probíhat až do 9. září, následně se sejde odborná porota a vybere 10 finalistů, mezi nimiž pak široká veřejnost zvolí vítěze. Hlasování se uskuteční mezi 10. a 31. říjnem.

Minulý ročník ovládlo nádraží Nový Jičín město. Jméno letošního finalisty se veřejnost dozví na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční 11. listopadu v Senátu Parlamentu České republiky.

Nominaci lze provést prostřednictvím webového formuláře na adrese http://www.nejnadrazi.cz/nominace.

Autory fotografií jsou Ondřej Demjan a Jaroslav Bělka.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika