Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

6.6.2016 – autor: REDAKCE

Desátý ročník o Nejkrásnější nádraží ČR je zahájen. Cestující tak mohou nominovat nádraží, která se jim z jakéhokoliv důvodu líbí. Nominace lze zasílat do září, slavností vyhlášení se uskuteční o dva měsíce později.

Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

Do soutěže může kdokoliv navrhnout nádraží, které považuje za nejkrásnější. Nominace budou probíhat až do 9. září, následně se sejde odborná porota a vybere 10 finalistů, mezi nimiž pak široká veřejnost zvolí vítěze. Hlasování se uskuteční mezi 10. a 31. říjnem.

Minulý ročník ovládlo nádraží Nový Jičín město. Jméno letošního finalisty se veřejnost dozví na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční 11. listopadu v Senátu Parlamentu České republiky.

Nominaci lze provést prostřednictvím webového formuláře na adrese http://www.nejnadrazi.cz/nominace.

Autory fotografií jsou Ondřej Demjan a Jaroslav Bělka.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Nadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korunNadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korun

30.9.2020 - Správní rada Nadačního fondu Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM rozdělila prvních 400 tisíc korun z transparentního účtu. Příjemci jsou zaměstnanci Českých drah, kteří utrpěli zranění při nedávných vážných nehodách u… »

Spolupráce NRZP a ČD pokračujeSpolupráce NRZP a ČD pokračuje

29.9.2020 - Více než šest stovek bezbariérových vozů a jednotek, přes 5 000 bezbariérových spojů každý den, což představuje více než dvě třetiny denně vypravených vlaků Českých drah, či unikátní společně vyvinutý objednávkový… »

Nadace si spolupráci s ČD pochvalujeNadace si spolupráci s ČD pochvaluje

21.8.2020 - Nadace Okřídlené kolo (NOK) letos slaví 16. narozeniny. A za tu dobu se díky instituci, která pomáhá při záchraně železničních památek, podařilo zdárně dokončit několik velkých projektů. Jmenujme například rekonstrukci… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika