Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

28.5.2013

Hledáte při listování stolním kalendářem fotografii, která vás zaujme a říkáte si, že byste to zvládli lépe? Nyní máte možnost!

Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

Na tvorbě kalendáře pro příští rok se totiž může podílet každý zaměstnanec akciové společnosti České dráhy. Ať už jste vášniví fotografové, brouzdající nekonečné hodiny podél kolejí a nádraží, či občas jen tak umístíte do hledáčku svého fotoaparátu také kompozici s železniční tematikou, určitě si nenechávejte své úlovky jen pro sebe. Každopádně by však soutěžní snímky měly zachycovat zajímavým a neotřelým způsobem dění na železnici spojené s Českými drahami.

Snímky posílejte od 1. června do 7. července prostřednictvím webové adresy kalendar2014.cd.cz. Fotografie musí mít minimální velikost 1 200 x 1 200 bodů (10 x 10 cm na 300 dpi) ve formátu JPEG. Tematicky by měl snímek postihnout zajímavou souvislost s českou železnicí, počínaje vlakem přes zaměstnance či cestující až po zátiší – kreativitě se meze nekladou. Podmínkou účasti je vyplnění formuláře, ve kterém musí být zadáno také osobní (zaměstnanecké) číslo, aby bylo zajištěno, že účastník je skutečně zaměstnancem akciové společnosti České dráhy. Každý snímek uveřejněný v kalendáři pro rok 2014 bude honorován částkou 500 Kč! Po vydání kalendáře navíc proběhne soutěž, ve které budou autoři tří nejúspěšnějších fotografií oceněni hodnotnými cenami. Poprvé bude stolní kalendář ČD 2014 také ve volném prodeji, takže se vaše fotografie dostanou k širokému publiku. Takže vzhůru ke kolejím, těšíme se na vaše úlovky!

Kdy? 1. června až 7. července 2013
Co? Fotografie zachycující dění na železnici ve spojení s ČD
Kde? kalendar2014.cd.cz
Co za to? Honorář 500 Kč za každý zveřejněný snímek a možnost soutěžit o hodnotné ceny


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023

6.12.2023 - České dráhy po roce opět zvítězily v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023, a to v kategorii Poskytovatel dopravních služeb. Dopravce tak obhájil loňské vítězství a celkově už v této anketě posbíral šest cen. ČD zvítězily… »

V Olomouckém kraji vyrazil do provozu osmý RegioPanterV Olomouckém kraji vyrazil do provozu osmý RegioPanter

5.12.2023 - České dráhy od společnosti Škoda Group převzaly a uvedly do pravidelného provozu již osmý vlak RegioPanter řady 640.2. Nová jednotka určená pro tratě Olomouckého kraje nese označení 640.214. Poprvé jednotka vyjela 15. listopadu… »

Vectrony zamířily na západ Čech a na MoravuPřevzali jsme letošní devátý a desátý Vectron

4.12.2023 - České dráhy v říjnu převzaly další dvě lokomotivy Siemens Vec­tron od leasingové společnosti RSL. Letos už zbývají dodat poslední dva plánované stroje. Jejich předání je plánované na prosinec. V roce 2024 poskytne společnost… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika