Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Sportovci na Spartan Race jeli vlakem ČD

Sportovci na Spartan Race jeli vlakem ČD

1.8.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Účastníci náročného překážkového závodu Spartan Race se na košické klání vypravili vlakem Českých drah. Národní dopravce pro skupinu více než čtyř set padesáti závodníků vypravil z pražského hlavního nádraží speciální noční vlak, v němž byla zařazena osmička vozů řady B249.

Sportovci na Spartan Race jeli vlakem ČD

Spoj si objednal pořadatel, čeští závodníci tak měli zajištěnou dopravu do i z místa akce. Národní dopravce chce s pořadatelem závodu nadále úzce spolupracovat. Spartan Race se uskutečnil na začátku července. Jde o jeden z nejpopulárnějších překážkových závodů na světě. Založil jej Joe De Sena v USA v roce 2010. Závody mají několik úrovní, které se odlišují především svou délkou a počtem překážek.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika