Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Sportovci na Spartan Race jeli vlakem ČD

Sportovci na Spartan Race jeli vlakem ČD

1.8.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Účastníci náročného překážkového závodu Spartan Race se na košické klání vypravili vlakem Českých drah. Národní dopravce pro skupinu více než čtyř set padesáti závodníků vypravil z pražského hlavního nádraží speciální noční vlak, v němž byla zařazena osmička vozů řady B249.

Sportovci na Spartan Race jeli vlakem ČD

Spoj si objednal pořadatel, čeští závodníci tak měli zajištěnou dopravu do i z místa akce. Národní dopravce chce s pořadatelem závodu nadále úzce spolupracovat. Spartan Race se uskutečnil na začátku července. Jde o jeden z nejpopulárnějších překážkových závodů na světě. Založil jej Joe De Sena v USA v roce 2010. Závody mají několik úrovní, které se odlišují především svou délkou a počtem překážek.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika